piątek, 8 czerwca 2018

Kocham cię nad życie

Kocham cię nad życie
Jill Mansell
Znalezione obrazy dla zapytania kocham cie nad zycie jill mansell
  Już dawno nie czytałam, tak sympatycznej książki jak Kocham cię nad życie, Jill Mansell. Jest to, fantastycznie opowiedziana historia młodej kobiety o imieniu Ellie. Lektura jest pełna romantyzmu, humoru i zabawnych dialogów pomiędzy bohaterami. Z miłą chęcią obejrzałabym film na jej podstawie.

  Ellie Kendall poznajemy w bardzo trudnym momencie jej życia, mianowicie poznajemy ją, kiedy w wypadku samochodowym ginie jej mąż. Kobieta jest załamana, tym bardziej, że ich związek należał do udanych i bardzo kochała męża. Czas żałoby jest dla niej bardzo trudnym czasem, nie umie się pogodzić ze stratą ukochanego. Ukojenie jej przynoszą wymyślone rozmowy z Jemiem oraz wizyty teścia. To dzięki niemu zmienia mieszkanie i otoczenie. Z nieciekawej dzielnicy Londynu przenosi się do jego luksusowej części. Tam przez zbieg okoliczności poznaje młodą kobietę Roo, która jest jej sąsiadką. Kobiety szybko przypadają sobie do gustu i stają się dobrymi przyjaciółkami. Zmiana mieszkania, następnie zmiana pracy pozwala Ellie na ponowny powrót do normalności. Ludzi, których spotyka na swojej drodze, w mniejszym lub większym stopniu pomagają jej przetrwać żałobę i nauczyć się na nowo żyć, bez jej ukochanego Jemiego. Wśród tych nowo spotkanych ludzi jest również jej nowy szef, który jest nią całkowicie zauroczony, Zack jest bardzo przystojnym przedsiębiorcą o bardzo pozytywnym usposobieniu. Czy zdoła rozkochać w sobie Ellie? Zapraszam do lektury.
  Polecam bardzo gorąco ta książkę, jest to lektura, od której nie będziecie mogli się oderwać. Tytuł ten, z cała pewnością umieszczę w swoich ulubionych pozycjach literackich.

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza