wtorek, 2 grudnia 2014

Namiętność po zmierzchu

  Namiętność po zmierzchu,
                                  Sadie Matthews

  Elizabeth w ramach rekonwalescencji złamanego serca przyjmuje propozycję cioci Celli i wyjeżdża do Londynu. Jej pobyt związany jest z opieką mieszkania i kota pod nieobecność kuzynki. Tak o to znajduje się w luksusowej dzielnicy, która przez cztery tygodnie ma zaleczyć złamane serce.

Beth - młoda kobieta swój czas poświęca zwiedzaniu i poznawaniu miasta. Jej myśli krążą w okół chłopaka, który zadał jej tyle cierpienia. Wszystko zmienia się pewnego wieczoru gdy przez swoje okno dostrzega światło w mieszkaniu na przeciwko. Widzi mężczyznę, którego widok zapiera dech w piersiach. Snucie fantazji z nim staje się jej ulubionym zajęciem.
  Szybko okazuje się, że fantazje mogą być rzeczywistością. Jedno spotkanie zmienia życie Beth w intrygującą grę emocji i doznań. Kiedy Dominic - sąsiad z nad przeciwka i Beth spotykają się, pojawia się między nimi niewidoczna nić przyciągania. Owocuje to następnymi spotkaniami. 
  Niestety ten przystojny mężczyzna nie jest łatwy do kochania. Jego świat wygląda zupełnie inaczej niż ten, który zna Beth. Jest pełen miejsc i ludzi o bardzo osobliwych upodobaniach. Nie ma tu randek, serduszek i kwiatków. Jest natomiast relacja Pan - Uległa. Żeby być w związku z Dominiciem, dziewczyna musi zgodzić się na pewien układ gry. Gry niebezpiecznej ale jednocześnie pełnej emocji i silnych doznań. Czy odważy się wejść na tą ścieżkę, która jest dla niej całkowicie obca? Zachęcam do lektury.
  Namiętność po zmierzchu, to opowieść pełna emocji, namiętności i seksu bez ograniczeń ale również romantycznej miłości, dla której można zmienić swoje dotychczasowe życie. Fabuła książki jest ciekawa a bohaterów można polubić. Chociaż temat książki jest podobny do Pięćdziesięciu twarzy Greya to treść już nie.
Polecam, każdemu kto chce spędzić miło wieczór, przy książce która daje odpoczynek. Czyta się ją łatwo i przyjemnie. Przewracamy kolejno kartki zaciekawieni co będzie dalej. Czy urzekła mnie? Tak i nie. Co prawda ciekawa byłam jak rozwinie się fabuła ale z drugiej strony te wszystkie książki o tematyce erotycznej są do siebie podobne.

Sekrety po zmierzchu 

Obietnice po zmierzchu.

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza