piątek, 7 listopada 2014

Wchodzisz do gry

  Pierwsza moja listopadowa przyjemność niestety już się skończyła.

                                Wchodzisz do gry
                                                             Milena Wybraniec

  Jesienny wieczór, powrót z pracy, mgła i ograniczona widoczność na drodze. Z takimi warunkami zmaga się Lidia - główna bohaterka powieści. Nagle na jezdni przed jej oczami ukazuje się postać kobiety. Po gwałtownym zatrzymaniu okazuje się, że ów postać jest w opłakanym stanie. Jej ciało jest zmaltretowane a ona sama błaga o pomoc. Majaczy coś o grze. Że nie chce już w niej brać udziału, że nie chce żeby ją znaleźli. W tym dziwnym incydencie bierze również udział mężczyzna, który zatrzymał się widząc całe zajście. Tomasz pomaga Lidii. Razem transportują Darię do szpitala, gdzie zajmują się nią specjaliści.

Ten wieczór, jak się okazuje jest początkiem zmian w życiu Lidii. Jej dotychczasowy świat wywróci się do góry nogami a ona sama będzie musiała się zmierzyć z rzeczami i ludźmi o jakich by nigdy nie pomyślała.
   Lidia nie może zapomnieć widoku kobiety, błagającej o pomoc. Nie rozumie o czym ona w ogóle mówiła. Czym jest gra? Pytania które rodzą się w jej głowie popychają ją do spotkania z tajemniczym Tomaszem, którego skutkiem jest wejście na drogę, z której nie ma odwrotu.
  Nie fortunny traf, sprawił że Lidia spotka ludzi i zobaczy rzeczy, których nie powinna widzieć i nie powinna poznać. W ten sposób stanie się uczestnikiem gry, której stawką jest życie.
   "W tej grze nie ma wygranych lub przegranych. W nią się po prostu gra lub ląduje na stole w prosektorium(...)"
   Czym jest gra, która budzi tyle lęku?
    "To jakaś cholerna zabawa. Przewrotny rodzaj gry o kasę, w której biorą udział tylko ci znudzeni banalna formą zdobywania pieniędzy. Ci, którzy obracają kwotami z bezkresną linią zer i pożądają już tylko wrażeń. Gra doznań dla ludzi o wyrafinowanych potrzebach i dziewczyn, które godzą się na wymianę wzajemnych korzyści".
Biznesmeni i wysoko postawieni ludzie spotykają się w nielegalnym kasynie gdzie oprócz rozrywki dochodzi do wielu transakcji. Oprócz pieniędzy główną stawką jest życie. Jak w tej grze znalazła się Lidia? Kobieta, która i tak nie miała łatwego życia. Najpierw straciła rodziców, później w wypadku samochodowym zginął jej mąż. Musiała walczyć z alkoholizmem, który był skutkiem stresów jakie przeżyła.
   "(...) komuś bardzo zależało byś weszła do gry(...)
Komu i w jakim celu? Zapraszam gorąco do lektury.

  Wchodzisz do gry, thriller erotyczny, brudny, perwersyjny i fascynujący. Jest, to naprawdę świetna książka i napisana w bardzo przemyślany sposób. Autorka postarała się o budujące cały czas napięcie, które powoduje, że nie można oderwać się od książki. Postaci bohaterów, rozwijają się razem z akcją, cały czas odkrywamy o nich nowe prawdy. Sceny erotyczne powplatane w całość bardzo fajnie. Nie jest ich za dużo a zdecydowanie dodają smaku całości i pokazują część tytułowej gry. 
  Milena Wybraniec, napisała naprawdę fantastyczną książkę, mało tego jest, to jej debiut. Czekam z niecierpliwością na kolejną. Daję pięć gwiazdek na pięć i naprawdę zachęcam do przeczytania wszystkich. Zarówno fanów erotyków jak i fanów mocnej akcji.Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza